KATILIMCI LİSTESİ

EPIC 52K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori
1 Gulru Uyanır Battal Brothers Türkiye,TUR Kadın 40-
2 Mehmet Türkmen Short Trail Sarıyer Türkiye,TUR Erkek 40-
3 Emre Baykal Türkiye,TUR Erkek 40-
4 Mehmet Yener Türkiye,TUR Erkek 40-
5 Sezgin Oturmaz Türkiye,TUR Erkek 40-
6 Mustafa Öztürk Adidasrunnersistanbul Türkiye,TUR Erkek 40-
7 Burhan Yusuf Taş BODOSK Türkiye,TUR Erkek 40-
8 Samet Uysal Short Trail Sarıyer Türkiye,TUR Erkek 40-
9 Serkan İnce Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
10 Osman Pırnaz - Türkiye,TUR Erkek 40-

GOAT 37K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori
1 Lütfü Özgür Koyuncu BROS Türkiye,TUR Erkek 40-
2 Haşmet Emre Koyuncu BROS Türkiye,TUR Erkek 40-
3 Ravil Iniyatullin BEGUNKI Russian Federation,RUS Erkek 40-
4 Mariia Novikova TRS Russian Federation,RUS Kadın 40-
5 Emre Zengin Outdoorizmir Türkiye,TUR Erkek 40-
6 Filiz Yeni Türkiye,TUR Kadın 40-
7 Umut Arat Çayır manyakları Türkiye,TUR Erkek 40-
8 Sinem Ozmen ÇAYIR MANYAKLARI Türkiye,TUR Kadın 40-
9 Fatma Şevik Cayir manyaklari Türkiye,TUR Kadın 40-
10 Selçuk Dolaz Türkiye,TUR Erkek 40-
11 Ahmet Çayıroğlu Türkiye,TUR Erkek 40-
12 Maryam Tahbaz Iran, Islamic Republic of,IRN Kadın 40-
13 Akram Benfredj Algeria,DZA Erkek 40-
14 Eren Mumcu zyna team Türkiye,TUR Erkek 40-
15 Zeynep Aykan Türkiye,TUR Kadın 40-
16 Serkan İmrak Twilight Team Türkiye,TUR Erkek 40-
17 Hamza Tatlı Türkiye,TUR Erkek 40-

GOAT JR 17K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori
1 Orhan Konca Serçev Serabral Palsili Çocuklar Derneği Türkiye,TUR Erkek 40-
2 Marina Rosink TrailRunningSchool Germany,GER Kadın 40-
3 Fatih Kacar Türkiye,TUR Erkek 40-
4 Mehmet Sarıdedeoğlu CHARİSMA FİTNESS RUNNERS-KUŞADASI Türkiye,TUR Erkek 40-
5 Sabri Keser Charisma Fitness Runner Türkiye,TUR Erkek 40-
6 Emirhan Çinar emirhan Türkiye,TUR Erkek 40-
7 Alparslan Santur - Türkiye,TUR Erkek 40-
8 Göksel Kortel Türkiye,TUR Erkek 40-
9 Engin Çetinay BodRunners Türkiye,TUR Erkek 40-
10 Seda Arslan Climbolicteam Türkiye,TUR Kadın 40-
11 Medine Çakır Afyon Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
12 Kubilay Çakır Afyon Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
13 Mustafa Kemal Fındıkçıoğlu MİLAS KARYALI KOŞUCULAR Türkiye,TUR Erkek 40-
14 Yavuz Arslan Climbolic Team Türkiye,TUR Erkek 40-
15 Adalet Çimen Adım Adım Ankara Türkiye,TUR Kadın 40-
16 Mehmet Bulca Türkiye,TUR Erkek 40-