GOAT JR 17K

500 m yükseklik kazanacağımız parkurumuza, Barış ve Kardeşlik Köyü Kayaköy’de dostça başlayacağız. Sırasıyla eski bir Osmanlı köyü olan Keçiler köyünden geçip yine bir Osmanlı köyü olan Belen’den geçerek Kayaköy’de finişe varacağız.

SAĞLIK RAPORU: Climbolic Babadağ Epic Trail yarışının tüm parkurları için 30 Ekim 2021 tarihine kadar geçerliliği ( 6 aydan eski olmayan sağlık raporu kabul edilecektir.) bulunan sağlık raporu alınması gerekmektedir. Yarış tarihinde geçerliliği olan lisanslar kabul edilecektir.

EKİPMAN: Güvenlik ve yarışların iyi bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için her katılımcının aşağıda belirtilen tüm zorunlu ekipmanlara sahip olması gerekmektedir. Hava şartları ve yarışların uzun saatler sürmesi, ekipmanların zorunlu olmasındaki başlıca etkenlerdir. Hava şartlarının durumuna göre organizasyon zorunlu ekipmanlarda değişiklik yapabilir ve bunu yarışmacılara bildirir. Her katılımcı, organizatörler tarafından belirlenen zorunlu ekipmanlarını kayıt esnasında sunmayı ve etkinlik boyunca yanlarında bulundurmayı kabul eder.

ZORUNLU EKİPMANLAR
1. Tüm yarış süresince görülür biçimde yerleştirilmiş göğüs numarası,
2. Zamanlama çipi (Organizasyon tarafından verilecektir.),
3. Cep telefonu (Organizasyon ve acil durum numaraları kayıtlı olmalı ve yarışçıya yarıştan önce, yarış sırasında ve sonrasında her zaman ulaşılabilir olmalıdır. Harici bir batarya tavsiye edilir),
4. En az 500 ml sıvı kapasitesine sahip su şişesi, matara veya su torbası.

* Kayıt esnasında yukarıda belirtilen ekipmanların gösterilmesi zorunludur.

TAVSİYE EDİLEN EKİPMANLAR
1. Güneş gözlüğü,
2. Güneş kremi,
3. Uygun ayakkabı.